El Consistori està integrat per 21 membres:

PSC

 

DSC 4146

Kenneth Martínez Molina,  Alcaldia - Presidència i Eina

alcaldia@elvendrell.net
Tel. 977166402 / 977166439
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions
Agenda

DSC 4100

Christian Soriano García
Delegacions: Seguretat ciutadana; Comunicació; Transparència i Bon Govern, i Fires

csoriano@elvendrell.net
Tel. 977166439
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions


silvia vaquero v2
Sílvia Vaquero Martín (1a Tinent d'Alcalde)
Delegacions: Educació; Turisme, Cultura i Patrimoni, Feminismes i Drets LGBTIQ+

svaquero@elvendrell.net
977665684
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions

DSC 3802
Baltasar Santos Fernández (3r Tinent d'Alcalde)
Delegacions: Serveis Centrals; Hisenda i Transformació Digital

bsantos@elvendrell.net
Tel. 977166404
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions


DSC 3954
Montserrat Martín Gibert
Delegacions: Cohesió Social; Salut; Salut mental; Serveis socials; Gent gran; Altres capacitats; Habitatge i Benestar animal

mmartin@elvendrell.net
Tel. 977166416
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions

DSC 3884
Mariona Figueras Morales
Delegacions: Participació Ciutadana, Cultura popular; Festes; Joventut i Entitats esportives

mfiguerasm@elvendrell.net
Tel. 977667379 
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions


DSC 4020
Marta Tobella Nieto (2a Tinent d'Alcalde)
Delegacions: Cohesió territorial i Platges

mtobella@elvendrell.net
Tel. 619149808
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions

 

DSC 3867

Alfons Herrera Mimbrero
Delegacions: Serveis bàsics (Via pública; Enllumenat; Aigua; Manteniment d'Edificis i Cementiri)

aherrera@elvendrelll.net
Tel. 977166445
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions

DSC 3923

Núria Rovira Costas
Delegacions: Transformació verda; Agenda 2030; Projectes i planificació del municipi; Transport sostenible i Residus

nrovira@elvendrell.net
Tel. 977166412
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions

 

PP


DSC 4028

Àlex Barrera de Haro
Delegacions: Promoció Econòmica, Comerç i Mercats; Emprenedoria; Instal·lacions esportives i Capital Europea de l'Esport

abarrera@elvendrell.net
Tel. 673 057 397
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions



DSC 4201
Jero Merino Iglesias
Delegacions: Promoció del Vendrell Capital; Neteja viària; Activitats econòmiques i Llicències urbanístiques

jmerino@elvendrell.net
Tel. 669 10 92 92
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions

 

 Som Poble-ERC

DSC 3943
Alfonso González Bondia
agonzalezb@elvendrell.net
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions


jennifer macia v2
Jennifer Macía Morilla
jmacia@elvendrell.net
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions

DSC 4068

Marc Robert Jané
mrobert@elvendrell.net
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions

 DSC 3976
Albert Rovira Lope
arovira@elvendrell.net
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions

DSC 4049

Carmina Bartra Sierra
cbartra@elvendrell.net
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions

 

Vox


DSC 3906

Antonio Moreno Vera
amorenov@elvendrell.net
Dades biogràfiques
Declaració d'activittats i béns
Retribucions


DSC 3913
Ismael Pérez Corral
iperezc@elvendrell.net
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions


Primer el Vendrell


DSC 4120
 

Lluís Navarrete García
llnavarrete@elvendrell.net
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions


En Comú Podem

yolanda lopez v2

Yolanda López Fernández
ylopez@elvendrell.net
Dades biogràfiques
Declaració d'actvitats i béns
Retribucions


Fem Vendrell


DSC 4176
Mar Vázquez Oliveros
mvazquez@elvendrell.net
Dades biogràfiques
Declaració d'activitats i béns
Retribucions

 

 

©2019 Ajuntament del Vendrell