Informació Consistori

teresa_mercader
Regidora
Concerteu visita: Martí Virgili, tel. 679 34 08 51
eladi_llop
Regidor
Telèfon: 977 15 45 84
C/e: elvendrell@esquerra.cat
ricard_jovani
Regidor
Concerteu visita: Martí Virgili, tel. 679 34 08 51

El Consistori està integrat per 21 membres:

GOVERN :

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC)

 Kenneth web bio2

 Kenneth Martínez Molina
-Alcaldia - Presidència
-Eina Ocupació i Eina Espai Empresarial

alcaldia@elvendrell.net
Tel. 977166402 / 977166439
Dades biogràfiques

 

 Christian web

 Christian Soriano García (1r Tinent d'Alcalde)
-Festes; Polítiques de gènere, igualtat i drets LGTBIQ; Participació Ciutadana,
 i Comunicació i Transparència

csoriano@elvendrell.net
Tel. 977166439
Dades biogràfiques

 

 Silvia web

Silvia Vaquero Martín
-Educació, Cultura i Turisme

svaquero@elvendrell.net
Tel. 977665684
Dades biogràfiques

 

Baltasar web

Baltasar Santos Fernández
-Secretaria (Contractació, Assessoria jurídica); Hisenda (Serveis Econòmics;
Gestió Tributària, Tresoreria i Recaptació); Persones i Coneixement; SAC, i
Padró d'Habitants

bsantos@elvendrell.net
Tel. 977166404
Dades biogràfiques

 

  Montse web

Montserrat Martín Gibert
-Salut, Serveis Socials, Gent Gran i Habitatge

mmartin@elvendrell.net
Tel. 977166416
Dades biogràfiques

 

 Ruben web

Rubén Gràcia Maiques
-Informàtica, Administració electrònica, Joventut i Infància; Transport;
Comerç, Clubs i Entitats esportives

rgracia@elvendrell.net
Tel. 977663289

 

 Nuria web

Núria Rovira Costas
-Urbanisme; Mobilitat; Medi Ambient i Sostenibilitat; Àrees recreatives
i camins, i Recollida de residus

nrovira@elvendrell.net
Tel. 977166412
Dades biogràfiques

 

 Alfons web

Alfons Herrera Mimbrero
-Aigua; Enllumenat; Neteja de carrers; Via pública; Neteja d'edificis,
Manteniment d'edificis i Cementiri

aherrera@elvendrell.net
Tel. 977166445
Dades biogràfiques

 

 

CIUTADANS

 MariLuz web

 Maria Luz Ramírez Mancha (2a Tinent d'Alcalde)
-Policia; Protecció Civil; Protecció i Convivència Animal i Fires i Mercats

mlramirez@elvendrell.net
Tel. 977166423
Dades biogràfiques

 Mar web

Maria Mar Negro Lorenzo
-Instal·lacions Esportives, Activitats econòmiques i
Emprenedoria-Xarxa Emprenedora

mmnegro@elvendrell.net
Tel. 977663752
Dades biogràfiques

 

 AGRUPACIÓ VEÏNAL DE LES PLATGES

 Bárbara 2

Bárbara María Peris Selles
-Platges i cohesió territorial

bperis@elvendrell.net
Dades biogràfiques

 

 

OPOSICIÓ:

 

SOM POBLE - ERC

ercsompoblegm@elvendrell.net

 

Marc web

Marc Robert Jané
mrobert@elvendrell.net 

 

Eva Mata antiga web

Eva Mata Sendra
emata@elvendrell.net 

 

Gisela web

Gisela Arbós Bo
garbos@elvendrell.net
Dades biogràfiques

 

 Lluis web

Lluís Navarrete i García
llnavarrete@elvendrell.net
Dades biogràfiques

 

Salima web

Salima El Youssoufi El Hadri
selyoussoufi@elvendrell.net
Dades biogràfiques

 

 

 Josep web

Josep Mañé Chaparro
jmane@elvendrell.net
Dades biogràfiques

 

JUNTS PEL VENDRELL

gmjuntspelvendrell@elvendrell.net

 

 Josep Mercade

Josep Mercadé Aloy
jmercadea@elvendrell.net
Dades biogràfiques

 

Mar Galeano 2

Mar Galeano Salvador
mgaleano@elvendrell.net 

 

PRIMÀRIES CATALUNYA

 

JosepMa web

Josep Maria Llasat Roig
jllasat@elvendrell.net 

 

PODEM EL VENDRELL

sspev@elvendrell.net

 

Oscar web

Òscar Blasco Martínez
oblasco@elvendrell.net
Dades biogràfiques

 

 

©2019 Ajuntament del Vendrell